Rekrutacja

Na rekrutacji znamy się najlepiej

Rekrutacja w Medirze


Jak przebiega rekrutacja w Medirze?

W Medirze dokładamy wszelkiej staranności, aby proces rekrutacji przez jaki przechodzi każdy opiekun osób starszych był przejrzysty i komfortowy. Naszym zadaniem jest stworzyć Państwu optymalne warunki do miłego i przyjemnego procesu zatrudnienia. Nasi koordynatorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby obsługiwać wszystkich kandydatów jeszcze lepiej.

W Medirze - liczy się człowiek. To ludzie są dla nas najważniejsi. Rozpoczynając proces rekrutacji na opiekuna osób starszych w Medirze mogą mieć Państwo pewność, że rozpoczynacie pracę w organizacji, która będzie Wam służyć.Etapy rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna to pierwszy etap rekrutacji. Rozmowa może mieć formę połączenia telefonicznego lub video-rozmowy. Podczas kontaktu z naszym koordynatorem poznasz zasady na jakich możemy rozpocząć współpracę oraz jak wygląda nasz aktualny katalog ofert. Po wspólnej konsultacji Twoich kwalifikacji i oczekiwań wspólnie z koordynatorem wybierzecie najbardziej odpowiednie dla Ciebie zlecenie. To podczas tej rozmowy przygotujecie również razem Twoje CV które na późniejszym etapie zostanie wysłane do niemieckiego klienta. Podczas rozmowy bądź spokojny/a i czuj się swobodnie. Nasi koordynatorzy są tutaj dla Ciebie i zrobią wszystko, aby rozmowa upłynęła Wam w miłej i przyjaznej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

Zgłoś się do nas!

Wypełnij krótki formularz, a my oddzwonimy do Ciebie!
Dane kontaktowe

Podstawowe informacje potrzebne w procesie rekrutacji


0/500

Napisz w jakiej kwestii się z nami kontaktujesz. (Np.: "Kontaktuję się w sprawie kursu języka niemieckiego...", "Kontaktuję się w sprawie pracy...")

Formularz kontaktowy