facebook

Oferty Pracy

Z przyjemnością prezentujemy Ci nasze oferty pracy w Niemczech i serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego, osobistego lub telefonicznego.

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać? 


Od lat zajmujemy się pośrednictwem pracy, mamy duże doświadczenie i swoim kandydatom polecamy tylko bezpieczne i sprawdzone stanowiska. Na liście naszych wolnych etatów znajdziesz między innymi wakat jakim jest praca dla opiekunek w Niemczech. Możemy Ci zaproponować etat polegający na niesieniu pomocy osobom starszym i schorowanym. Jeśli zatem zaliczasz się do empatycznych, ciepłych i cierpliwych osób, które łatwo nawiązują kontakty z nowo poznanymi ludźmi, to serdecznie zapraszamy do wysłania swojego CV. Już na pierwszym spotkaniu dowiesz się czy opieka osób starszych Niemcy będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Pomożemy we wszystkich formalnościach, zapewnimy dojazd do Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Wszystko co musisz zrobić to wyrazić chęć do pracy i być gotowym do wyjazdu. Rekrutując naszych kandydatów zwracamy uwagę na ich doświadczenie oraz umiejętności językowe. Podstawowa znajomość języka niemieckiego to dla nas minimum. Chcemy Ci jednak powiedzieć, że nawet jeśli niepewnie czujesz się mówiąc po niemiecku, to z czasem nabierzesz doświadczenia, osłuchasz się z akcentem i bez żadnych problemów będziesz wyrażać swoje potrzeby oraz łatwo porozumiesz się z osobą starszą. Interesuje Cię praca w Niemczech?


Oferty Pracy

Aktualizacja 18.03.2020:


Drogie Opiekunki! Mimo wyjątkowej sytuacji staramy się, żebyście mogły podjąć pracę w sposób bezpieczny - cały czas monitorujemy sytuację i stosujemy się do wszystkich zaleceń.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie na: porady@medira.pl

Przygotowałyśmy dla Was sprawdzone oferty:

  • Oferta sprawdzona od 20.03.2020r., w urokliwym miasteczku uzdrowiskowym Bad Schwalbach (koło Wiesbaden), samotny senior - osoba częściowo zdezorientowana, początki demencji, potrzebuje pomocy w codziennym życiu oraz achowaniu higieny osobistej (mycie, ubieranie).
    Do dyspozycji Opiekunki umeblowany pokój z TV/internetem, samochód osobowy.


  • Oferta sprawdzona od 21.03.2020r., Lichtenau (koło Paderborn), do starszego małżeństwa - potrzebują wsparcia w codziennym życiu oraz higienie, seniorka nie porusza się samodzielnie.
    Do dyspozycji Opiekunki oddzielny umeblowany pokój z TV i internetem oraz zapewniony regularny czas wolny.


Zadzwoń w sprawie szczegółów i innych ofert do naszych Koordynatorek: Ani: 888 495 002 lub Karoliny: 882 490 120.