facebook

Oferty Pracy

Z przyjemnością prezentujemy Ci nasze oferty pracy w Niemczech i serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego, osobistego lub telefonicznego.

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać? 


Od lat zajmujemy się pośrednictwem pracy, mamy duże doświadczenie i swoim kandydatom polecamy tylko bezpieczne i sprawdzone stanowiska. Na liście naszych wolnych etatów znajdziesz między innymi wakat jakim jest praca dla opiekunek w Niemczech. Możemy Ci zaproponować etat polegający na niesieniu pomocy osobom starszym i schorowanym. Jeśli zatem zaliczasz się do empatycznych, ciepłych i cierpliwych osób, które łatwo nawiązują kontakty z nowo poznanymi ludźmi, to serdecznie zapraszamy do wysłania swojego CV. Już na pierwszym spotkaniu dowiesz się czy opieka osób starszych Niemcy będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Pomożemy we wszystkich formalnościach, zapewnimy dojazd do Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie. Wszystko co musisz zrobić to wyrazić chęć do pracy i być gotowym do wyjazdu. Rekrutując naszych kandydatów zwracamy uwagę na ich doświadczenie oraz umiejętności językowe. Podstawowa znajomość języka niemieckiego to dla nas minimum. Chcemy Ci jednak powiedzieć, że nawet jeśli niepewnie czujesz się mówiąc po niemiecku, to z czasem nabierzesz doświadczenia, osłuchasz się z akcentem i bez żadnych problemów będziesz wyrażać swoje potrzeby oraz łatwo porozumiesz się z osobą starszą. Interesuje Cię praca w Niemczech?


Oferty Pracy


✔ Oferta pracy w Berlinie od zaraz - kliknij tutaj i dowiedz się więcej 

✔Oferta pracy w Laubach do samotnej podopiecznej - czytaj więcej

✔ Oferta pracy w Saarlouis od czerwca -czytaj więcej

✔ Samotna pani do opieki w miejscowości 73734 Esslingen - czytaj więcej

✔ sprawdzona oferta pracy szukamy zmienniczki do małżeństwa - czytaj więcej

Nie znalazłaś/znalazłeś interesującej oferty pracy? Zadzwoń, dowiedz się co możemy Ci jeszcze zaoferować:
Tel. + 48 32 7332542     Kom. 886 054 444  


Opiekunka będzie musiała wykonywać takie obowiązki jak dbanie o porządek, gotowanie, wydzielanie lekarstw oraz pomoc w poruszaniu się, czy organizacja dojazdów do lekarza. Oferowana przez nas legalna praca jako opiekunka osób starszych Niemcy, to zatrudnienie za które będziemy płacić Ci solidne wynagrodzenie. Podejmując z nami współpracę możesz mieć pewność, że Cię ubezpieczymy i będziemy odprowadzać za Ciebie wszystkie składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Zagwarantujemy Ci także zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ, dzięki której będziesz mógł korzystać z bezpłatnej pomocy lekarskiej na terenie całej Unii Europejskiej. Wynagrodzenie zawsze wypłacamy terminowo, wypłatę dostaniesz przelewem, a do tego zawsze będziesz mógł liczyć na dodatkowe premie i nagrody uznaniowe. Docenimy również polecenie nowej opiekunki lub kolejnego klienta.  Biorąc pod uwagę fakt, że dokładnie sprawdzamy naszych kandydatów równie istotne jest dla nas to, do jakich domów trafią nasi opiekunowie.  Wszystkim pracownikom chcemy zapewnić godne warunki, pełne wyżywienie, zakwaterowanie oraz czas wolny.