Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

17.02.2023Anna Mikulska

Usługa opieki nad osobami starszymi w Polsce to nowe rozwiązanie, które nie jest jeszcze wszystkim znane. W Polsce nadal prym wiodą domy seniora i oddawanie bliskich nam osób do obcego dla nich miejsca. By oczami klienta lepiej zrozumieć - dlaczego warto skorzystać z pomocy opiekunki osób starszych zapytaliśmy jednego z naszych klientów o opinię na temat takiej pomocy.

MEDIRA: Panie Tomaszu, serdecznie dziękujemy za możliwość przeprowadzenia tej rozmowy. Dlaczego zdecydował się Pan na pomoc opiekunki?

KLIENT: Wieloletnia opieka nad mamą i dodatkowo moja rodzina i praca na pełen etat powodowała, że byłem zmęczony. Sprawy pokomplikowały się jeszcze bardziej kiedy dostałem kontrakt na delegacje za granice. Nie mogłem poprosić żony o opiekę jeszcze nad mamą, ponieważ opiekowała się domem, dziećmi i pracowała więc nie chciałem jej dodatkowo obciążać. Mama nigdy nie potrzebowała pomocy całodobowej wiec szukałem kogoś kto pomoże jej w konkretnych godzinach w trakcie dnia i w taki sposób znalazłem Was.

MEDIRA: W jakim zakresie Pana mama potrzebowała pomocy?

KLIENT: U mamy z wiekiem pojawiły się problemy z plecami więc trzeba jej robić zakupy, bo nie chcę, żeby sama nosiła torby z zakupami, zawsze też lubiła spacery ale kiedy nie ma z kim wyjść zostaje w domu, więc szukałem osoby która dotrzyma mamie towarzystwa na spacerach i w domu no i przede wszystkim dopilnuje by wzięła leki.

MEDIRA: Czy znalazł Pan u nas idealną opiekunkę dla mamy?

KLIENT: Tak! Droga była jednak wyboista. Pierwszej opiekunki mama nie zaakceptowała, ciężko zrozumieć dlaczego, ale widocznie nie było między nimi chemii. Z drugą opiekunką było już jednak zupełnie inaczej. Traktujemy ją jak członka rodziny. Jest naszym aniołem. Mama bardzo ją polubiła, kiedy dzwoniłem do niej by sprawdzić jak się miewa, chwaliła się na jakim cudownym spacerze była i co dobrego zjadła. Tata byłby szczęśliwy, że mamy samopoczucie jest dzięki opiekunce w końcu takie jak kiedyś.

MEDIRA: Niedawno wrócił Pan z delegacji. Czas z dala od mamy dobiegł końca. Czy to więc koniec wsparcia opiekunki?

KLIENT: Absolutnie nie. Świetne jest uczucie kiedy przyjeżdżam sam czy z rodziną do mamy i jest pełna życia, rozmawia o nowych doświadczeniach i czuje się bezpiecznie. Zdjęto pewna odpowiedzialność z moich ramion i nie ukrywam zdarzało mi się nadzorować co się dzieje u mamy ale po krótkim czasie bardzo zaufałem opiekunce i skupiam się na tym, że mama ma towarzystwo, pomoc i może zostać w swoim domu, który zbudowała z tatą.

MEDIRA: Gdyby miał Pan czytelnikom bloga powiedzieć coś od siebie to co by to było?

KLIENT: Że nie trzeba się bać prosić o pomoc w takich kwestiach. Medira zaoferowała idealną osobę z odpowiednim wykwalifikowaniem i zapewniła bezpieczeństwo tak ważnej osobie w moim życiu.

MEDIRA: Bardzo dziękujemy za rozmowę.

wywiad

Anna Mikulska

Sales & Marketing Manager

17.02.2023

CERTYFIKATY
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
Konsumencki Laur Zaufania
Orły Medycyny
Przyjazna rekrutacja
CZŁONKOSTWA
SAZ
SAO


Zaprojektowane i stworzone przez Codeverse 🚀