Rekrutacja Opiekunki Osób Starszych

Na rekrutacji znamy się najlepiej

Rekrutacja w Medirze


Jak przebiega rekrutacja Opiekunki Osób Starszych w Medirze?

W Medirze dokładamy wszelkiej staranności, aby proces rekrutacji przez jaki przechodzi każda Opiekunka Osób Starszych był przejrzysty i komfortowy. Niezależnie czy jesteś Opiekunką Osób Starszych w Niemczech czy w Polsce zrobimy wszystko, aby proces zatrudnienia w naszej firmie był dla Ciebie jak najbardziej przyjazny. Naszym zadaniem jest stworzyć optymalne warunki do miłego i przyjemnego procesu zatrudnienia. Nasi koordynatorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby obsługiwać wszystkich kandydatów jeszcze lepiej.

W Medirze - liczy się człowiek. To ludzie są dla nas najważniejsi. Rozpoczynając proces rekrutacji na Opiekunkę Osób Starszych w Medirze możesz mieć pewność, że rozpoczynasz pracę w organizacji, która będzie Ci służyć.Etapy rekrutacji Opiekunki Osób Starszych

Rozmowa rekrutacyjna

Rozmowa rekrutacyjna to pierwszy etap rekrutacji. Rozmowa może mieć formę połączenia telefonicznego lub video-rozmowy. Podczas kontaktu z naszym koordynatorem poznasz zasady na jakich możemy rozpocząć współpracę oraz jak wygląda nasz aktualny katalog ofert. Po wspólnej konsultacji Twoich kwalifikacji i oczekiwań wspólnie z koordynatorem wybierzecie najbardziej odpowiednie dla Ciebie zlecenie. To podczas tej rozmowy przygotujecie również razem Twoje CV które na późniejszym etapie zostanie wysłane do niemieckiego klienta. Podczas rozmowy bądź spokojny/a i czuj się swobodnie. Nasi koordynatorzy są tutaj dla Ciebie i zrobią wszystko, aby rozmowa upłynęła Wam w miłej i przyjaznej atmosferze.

Rozmowa rekrutacyjna

Zgłoś się do nas!

Wypełnij krótki formularz lub zadzwoń do nas!+48 32 733 25 42
Dane kontaktowe

Podstawowe informacje potrzebne w procesie rekrutacji


0/500
Formularz kontaktowy
CERTYFIKATY
Konsumencki Laur Zaufania
Orły Medycyny
Przyjazna rekrutacja
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
CZŁONKOSTWA
SAO
SAZ


Zaprojektowane i stworzone przez Codeverse 🚀