Pytania i odpowiedzi

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi


Najważniejsze informacje

Tak, doświadczenie jest dla nas kluczowe.

Nie musi to być jednak doświadczenie z opieką nad osobami starszymi w Niemczech. Być może opiekowałeś/aś się rodzicami lub kimś bliskim w Polsce? To dla zupełnie wystarczy!

Tak, po otrzymaniu akceptacji przez klienta zorganizujemy Ci transport do domu podopiecznego. Niczym nie musisz się martwić!

Tak, aby podjąć z nami współpracę musisz znać przynajmniej podstawy języka niemieckiego.

Jeśli jeszcze go nie znasz - nic straconego! Zapisz się na nasz bezpłatny kurs i poznaj podstawy języka.

Tak, zgodnie ze wszelkimi Unijnymi standardami zatrudnienia i delegowania pracowników do innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej nasi pracownicy podpisują umowę gwarantującą im legalne i bezpieczne zatrudnienie.Formalności

Nie, na podstawie naszej umowy zostaniesz rozliczony/a w polskim Urzędzie Skarbowym.

Umowę można zawrzeć:

  • w formie online - akceptując jej warunki elektronicznie,

  • odbierając ją od kuriera

lub

  • bezpośrednio w naszej centrali.

Zapoznać się z umową i podpisać ją musi osobiście osoba zatrudniana. Nie może zrobić tego za Ciebie członek rodziny lub znajomy.Podczas pobytu na zleceniu

Tak, podczas całego pobytu do Twojej dyspozycji jest polski koordynator z naszej firmy. W godzinach od 8:00 do 16:00 pod jego numerem telefonu, a w godzinach od 17:00 do 7:00 pod numerem alarmowym firmy.

W sytuacji w której warunki zlecenia odbiegałyby od ustalonego wcześniej stanu i naruszałyby obszary ujęte w umowie pracownik ma możliwość odstąpienia od wykonywania czynności zawodowych. Powrót ze zlecenia lub przejazd w inne miejsce świadczenia usług musi odbyć się za wiedzą koordynatora. To on zorganizuje pracownikowi transport, powiadomi klienta i zorganizuje inny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa pacjentowi.

CERTYFIKATY
Konsumencki Laur Zaufania
Orły Medycyny
Przyjazna rekrutacja
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
CZŁONKOSTWA
SAO
SAZ


Zaprojektowane i stworzone przez Codeverse 🚀