Kursy Medira

Kursy dla Opiekunów Osób Starszych
UCZ SIĘ I ODBIERZ CERTYFIKAT

Opiekunka z podopieczną

Dlaczego warto skorzystać z kursu?

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU

Dzięki zakupowi kursu zdobędziesz certyfikat ukończenia szkolenia, który będziesz mógła wykorzystać do negocjacji stawki na swoim zleceniu, wzmocnienia siły swojego CV i stania się rozchwytywaną na rynku pracy. Ponadto certyfikat jest doskonałą podstwą do negocjacji Twojego wynagrodzenia!

MATERIAŁY VIDEO

Nagrane treści w wersji video stanowią przystępną i łatwą w zapamiętaniu treść. Dzięki nim w przyjemny sposób nauczysz się nowych zagadnień. W dowolnym momencie może cofnąć film i wrócić do interesujących Cię tematów. Kurs możesz oglądać wielokrotnie.

OPTYMALNY CZAS

Wiemy, że Twój czas jest na wagę złota, dlatego nasz kurs jest krótki i przejrzysty. Dzięki niemu w niedługim czasie będziesz mogła dowiedzieć się wszystkich najważniejszych rzeczy o opiece nad osobami starszymi.

DLA KOGO SĄ NASZE KURSY?

Chcesz więcej zarabiać? Masz dość niskich stawek i ciągłych pytań o Twoje dyplomy, certyfikaty i szkolenia? Chcesz w końcu móc zarabiać tyle ile marzysz, wybierać wśród najlepszych zleceń i pracować w miejscu zgodnym z Twoimi oczekiwaniami? Ten kurs jest dla Ciebie! Certyfikat otrzymany wraz z kursem uczyni Cię opiekunką o którą bić będzie się każda agencja!

Ponadto, nasze kursy dzięki swojej przejrzystej formie są idealnym rozwiązaniem dla doświadczonych opiekunów osób starszych, kandydatów na stanowisko opiekuna oraz rodzin osób chorych.

KANDYDACI NA OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH

Nasze kursy są idealnym źródłem wiedzy dla wszystkich osób pragnących rozpocząć swoją karierę w branży opieki nad osobami starszymi. Wiedza zdobyta podczas uczestnictwa w kursie pozwoli doskonale przygotować się do pierwszych dni pracy w tym zawodzie. Ponadto otrzymany certyfikat uczyni Cię już na początku Twojej drogi zawodowej ROZCHWYTYWANĄ OPIEKUNKĄ!

DOŚWIADCZENI OPIEKUNOWIE I PERSONEL MEDYCZNY

Materiały edukacyjne nagrane w naszych kursach to doskonała forma edukacji i odświeżania wiedzy dla doświadczonych opiekunów osób starszych lub personelu medycznego pracującego z osobami starszymi. Dzięki wiedzy zawartej w naszych materiałach mogą zapoznać się z najnowszymi wytycznymi i zaktualizować swoją dotychczasową wiedzę.

RODZINY OSÓB WYMAGAJĄCYCH OPIEKI

Kursy dostępne na naszej stronie to zbiór najważniejszych informacji na temat opieki nad osobami starszymi zmagającymi się z typowymi chorobami wieku starczego. Są one doskonałym uzupełnieniem wiedzy dla rodzin i bliskich osób starszych, niepełnosprawnych i potrzebujących wsparcia opiekunów.

KURSY SPRAWDZONE PRZEZ SETKI OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH

Z naszych kursów skorzystały już setki zadowolonych Opiekunów Osób Starszych, którzy dzięki otrzymanym certyfikatom podniosły swoje zarobki, siłę na rynku pracy i uznanie klientów i pracodawców.

Wykresy zakupionych kursów Mediry

POZNAJ OPINIE NASZYCH ABSOLWENTÓW

Grażyna Gawęda

Opiekunka osób starszych z 5 letnim stażem

Kupiłam pakiet kursów i kilka minut później otrzymałam kursy i kilka certyfikatów, a miesiąc później dzięki temu mogłam wynegocjować w agencji większe wynagrodzenie i lepsze warunki zlecenia. Nie żałuje i polecam wszystkim.

Edward Kostrzycki

Opiekun osób starszych z rocznym stażem

Zakup kursu przebiegł pomyślnie, chwile poźniej dostałem materiały szkoleniowe i certyfikaty. Faktycznie to przydatna rzecz, bo wszystkie agencje pytały mnie czy mam jakieś dyplomy, teraz mam i dzięki temu zarabiam znacznie więcej a agencje konkurują o to abym u nich pracował.

Teresa Waligóra

Opiekunka osób starszych z 2 letnim stażem

Interesował mnie tylko kurs o osobach leżących bo na zleceniach miałam problem ze zmianą pościeli i ubrania mojemu pacjentowi. Obejrzałam krótki kurs i już wszystko wiem, a dzięki dyplomowi dostałam podwyżkę w mojej agencji.

Katarzyna Sośnica

Początkująca opiekunka osób starszych

Chciałam zacząć wyjeżdżać do opieki do Niemiec, ale wszystkie agencje wymagały ode mnie doświadczenia którego nie miałam. Za niewielką kwotę kupiłam kurs, otrzymałam certyfikat a tydzień później znalazłam pracę. Najlepiej zainwestowane pieniądze.

Magdalena Walas

Córka osoby chorującej na demencję

Moja mama zaczęła mieć objawy demencji, muszę opiekować się nią sama dlatego chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o tej chorobie. Po obejrzeniu kursu o demencji kupiłam pakiet wszystkich szkoleń, bo bardzo mi się podobały, były krótkie i rzeczowe. Dzięki nim jest mi łatwiej rozumieć zachowania mamy.

Halina Tykowicz

Opiekuna osób starszych z 10 letnim stażem

W opiece pracuje lata, więc wiedzy z zakresu opieki nie potrzebowałam, ale na ostatnim zleceniu przekonałam się, że wiedzę z pierwszej pomocy należy systematycznie odświeżać! Kupiłam kurs z pierwszej pomocy i czuje się pewniej, że znowu pamiętam jak pomóc w potrzebie, polecam wszystkim!

CERTYFIKATY
Konsumencki Laur Zaufania
Orły Medycyny
Przyjazna rekrutacja
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
CZŁONKOSTWA
SAO
SAZ


Zaprojektowane i stworzone przez Codeverse 🚀