Wybierz kurs dla siebie

Pakiet 5 kursów

69,99zł

Pakiet wszystkich 5 kursów dla opiekunów osób starszych w promocyjnej cenie. W ramach pakietu otrzymujesz dostęp do wszystkich treści video oraz 5 certyfikatów z każdego szkolenia. Kup Pakiet naszych kursów i stań się OPIEKUNKĄ EKSPERTKĄ! Z taką liczbą certyfikatów każdy klient będzie marzyć o tym, aby Cię zatrudnić!

Pierwsza pomoc

29,99zł

Kurs pierwszej pomocy w pracy z osobą starszą, obejmuje zagadnienia udzielania pierwszej pomocy w przypadku zatrzymania krążenia, oparzeń, zadławień, utraty przytomności, ataku hiperglikemii i innych. Pozwala zdobyć wiedzę z najważniejszych zasad udzielania wsparcia osobom potrzebującym.

Alzheimer

29,99zł

Kurs opieki nad osobami z Alzheimerem. Obejmuje zagadnienia wsparcia psychicznego dla osoby chorej, radzenia sobie z agresją podopiecznego, zajęć aktywizujących dla osoby chorej, diety oraz higieny seniorów chorych na Alzheimera.

Demencja

29,99zł

Kurs opieki nad osobami z demencją. W kursie poruszane są kwestie komunikacji z osobą chorą, higieny osoby chorej na demencję, stadiów choroby, zajęć aktywizujących, diagnostyki i spowalniania postępów choroby.

Osoby leżące

29,99zł

Kurs opieki nad pacjentami leżącymi i paliatywnie chorymi. Porusza kwestie higieny osób leżących, metod kąpieli w łóżku, zmiany pościeli i prześcieradła, karmienia i komunikacji z osobami leżącymi oraz transferowania osób chorych na wózek inwalidzki z łóżka i odwrotnie.

Nowotwory

29,99zł

Kurs opieki nad osobami z nowotworami. W materiałach znajują się treści dotyczące wsparcia psychicznego osób z nowotworami, dbania o rany pooperacyjne, żywienia w różnych stadiach choroby nowotworowej, zapobiegania wymiotom i nudnościom oraz dbania o skórę pacjenta po naświetlaniach.

CERTYFIKATY
Konsumencki Laur Zaufania
Orły Medycyny
Przyjazna rekrutacja
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
CZŁONKOSTWA
SAO
SAZ


Zaprojektowane i stworzone przez Codeverse 🚀