Nasz zespół

Eksperci w dziedzinie rekrutacji i obsługi klienta. Współpracując z Medirą mogą mieć Państwo pewność, że będziecie obsługiwani przez najlepszych branżowych specjalistów.

Nasz zespół


Pracownicy Mediry

Patrycja Mstowska

Patrycja Mstowska

Prezes Zarządu

Z branżą opieki związana od ponad 10 lat. Od początku swojej kariery zawodowej zajmuje się efektywnym zarządzaniem zespołami i optymalizacjami działań przedsiębiorstw. Prywatnie pasjonatka karate, języka chińskiego i podróży.

zarzad@medira.pl

Beata Pozimski

Beata Pozimski

Prezes Zarządu

Ekspert rekrutacyjny. Związana z branżą opieki od ponad 10 lat. Rekrutacja to jej wieloletnia pasja z którą wiąże swoją przyszłość. Prywatnie pasjonatka jazdy na rowerze i karate.

b.pozimski@medira.pl

+48 886-054-444

Anna Mikulska

Anna Mikulska

Sales & Marketing Manager

Z rekrutacją związana od ponad 5 lat. W Medirze zajmuje się optymalizacją sprzedaży i marketingiem. Od 2 lat prowadzi wewnętrzny program mentoringowy dla pracowników działu sprzedaży. Prywatnie pasjonatka podróży i psów.

a.mikulska@medira.pl

+48 888-495-002

Magdalena Olejniczak

Magdalena Olejniczak

Quality Manager

Z zarządzaniem jakością związana od ponad 7 lat. W Medirze odpowiada za utrzymanie jakości obsługi pracowników i klientów. Prywatnie pasjonatka jazdy konnej i języka niemieckiego.

m.olejniczak@medira.pl

+48 734-140-338

Natalia Szypura

Natalia Szypura

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Prywatnie pasjonatka zwierząt i sztuki filmowej. W Medirze zajmuje się płacami i obsługą administracyjną pracowników.

n.szypura@medira.pl

+48 608-729-702

Karolina Krasoń

Karolina Krasoń

Specjalista ds. obsługi klienta

Z obsługą klienta związana od 10 lat. W Medirze odpowiada za poziom zadowolenia pracowników. W ramach swojej pracy realizuje projekt Opiekun Pracowników Mediry w którym podejmuje czynności podnoszące satysfakcję z zatrudnienia wśród personelu. Prywatnie mama i miłośniczka pieczenia.

k.kwiecien@medira.pl

+48 882-490-120

Anna Falska

Anna Falska

Starszy specjalista ds. obsługi klienta

Z Medirą związana od 3 lat. W naszym zespole odpowiada za kontakt z opiekunkami i opiekunami oraz obsługę klientów. Prywatnie pasjonatka muzyki i śpiewu.

a.falska@medira.pl

+48 602-287-747

Angelika Kokot

Angelika Kokot

Młodszy Specjalista ds. Administracji

Prywatnie pasjonatka gotowania i psów. Przez lata wyczynowo związana z pływaniem.

W Medirze zajmuje się obsługą administracyjną pracowników.

a.kokot@medira.pl

+48 886-055-040

Violetta Fitzek

Violetta Fitzek

Specjalista ds. obsługi klienta

Z obsługą klienta związana od ponad 5 lat. W Medirze jest niezależnym koordynatorem w oddziale zamiejscowym w Rybniku. Prywatnie pasjonatka jazdy na rowerze, sportu i mody.

v.fitzek@medira.pl

+48 797-242-991