Opinie, certyfikaty
i badanie satysfakcji

Opinie i certyfikaty


Opinie

Opinie naszych pracowników i klientów są dla nas najważniejszym wyznacznikiem naszej jakości i odpowiedzialności. We wszelkich kluczowych zagadnieniach o zdanie pytamy zatrudniony u nas personel opiekuńczy. Jesteśmy wdzięczni za Państwa zaangażowanie i cenne rady.

Barbara Muszyńska

Barbara Muszyńska

Opiekunka osób starszych z 2 letnim stażem

Medira jest moim pierwszym pracodawcą. Zaczęłam wyjeżdżać z Medirą, kiedy nie miałam jeszcze żadnego doświadczenia. Trafiłam do wspaniałego klienta, który był idealnie dopasowany do moich kwalifikacji i potrzeb. Nie zamienię Mediry na żadną inną firmę.

Małgorzata Morawiec

Małgorzata Morawiec

Opiekunka z 7 letnim stażem

Z Medirą pracuje od początku ich istnienia. Jestem bardzo zadowolona. Uwielbiam odwiedzać koordynatorki w biurze. Zawsze otrzymuję zlecenie dostosowane do moich możliwości.

Barbara Małabęcka

Barbara Małabęcka

Opiekunka osób starszych z 7 letnim stażem

Na koordynatorki z Mediry zawsze można liczyć. Nie znam lepszej firmy, dlatego polecam Medirę wszystkim swoim przyjaciółkom.

Halina Kaczor

Halina Kaczor

Opiekunka z 20 letnim doświadczeniem

Bardzo polecam wszystkim osobom, które szukają rzetelnego pracodawcy podjęcie współpracy z Medirą.

Wanda Kędzielska

Wanda Kędzielska

Opiekunka osób starszych z 12 letnim stażem

Polecam firmę Medira wszystkim swoim koleżankom. Praca z koordynatorkami z Mediry to czysta przyjemność.

Elżbieta Mucha

Elżbieta Mucha

Opiekunka osób starszych z 10 letnim stażem

Serdecznie polecam pracę w Medirze. Firma jest moim pracodawcą od wielu lat i niezmiennie trzyma odpowiedni poziom.Certyfikaty i członkostwa

SAZ
SAZ

Medira jest członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, które wspiera rynek legalnych firm delegujących opiekunów do Niemiec.

SAO
SAO

Od wielu lat jesteśmy członkiem Sekcji Agencji Opieki czyli wyspecjalizowanej komórki Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia zrzeszającej legalnie zatrudniające agencje opieki.

Konsumencki Laur Zaufania
Konsumencki Laur Zaufania

Nasza firma jest nagrodzona Konsumenckim Laurem Zaufania! Ta nagroda, to dla nas niesamowite wyróżnienie i zaszczyt. Dziękujemy, że możemy tworzyć dla Państwa markę - która służy ludziom.

Orły Medycyny
Orły Medycyny

To dla nas niezwykłe wyróżnienie i zaszczyt otrzymać tytuł laureata tego konkursu. Od zawsze naszej firmie przyświecał cel bycia odpowiedzialnym i profesjonalnym pracodawcą. Nagroda ta daje nam poczucie, że robimy to odpowiednio. Dziękujemy ogromnie za zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. Będąc laureatem plebiscytu zrobimy wszystko, aby naszą postawą reprezentować godnie ten tytuł.

Przyjazna rekrutacja
Przyjazna rekrutacja

Jako przedsiębiorstwo zostaliśmy wyróżnieni laurem Złotego Rekomendowanego Pracodawcy. Jesteśmy również członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.

Nasza firma korzystała z finansowania podczas realizacji projektu:„Inwestycja w nowy moduł systemu informatycznego do podpisywania dokumentów online”, na podstawie umowy o dofinansowaniu projektu nr UDA-RPSL.03-02.00-24-08BE/20-00 realizowanego przez Medira Pflege Sp. z o.o. Sp.k.

Projekt jest współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.

Głównym celem realizacji przedsięwzięcia jest wsparcie inwestycyjne działalności celem utrzymania konkurencyjności

przedsiębiorstwa w branży w zakresie opieki zdrowotnej poprzez inwestycję w nowy moduł systemu informatycznego do

podpisywania dokumentów online, oraz zakup nowych komputerów.

Efekty ilościowe i jakościowe projektu, zakładają przede wszystkim optymalizacje procesu podpisywania dokumentów poprzez wdrożenie rozwiązania, które znacząco wpłynie na jakość i ilość kontraktów, które będą mogły być realizowane.

Wartość projektu: 22 258,08 PLN. Wkład Funduszy Europejskich: 15 381,60 PLN.Badanie satysfakcji

Grafika badania satysfakcji
Czynniki wpływające na wybór agencji

Zapytaliśmy zatrudnione w ostatnim czasie Opiekunki - co wpłynęło na podjęcie decyzji o wyborze Mediry na swojego pracodawcę.

Odpowiedzi okazały się dla nas niezwykle cenne, pokazały nam wartości - jakimi kierują się na etapie poszukiwania pracodawcy Opiekunki i Opiekunowie.

W ostatnim kwartale czynnikiem wiodącym, dla którego Opiekunki i Opiekunowie postanowili podjąć z nami współpracę był warunki finansowe, gwarancja bezpieczeństwa i 24 godzinna opieka polskiego koordynatora.

Cieszymy się, że nasza oferta jest adekwatną odpowiedzią na potrzeby rynku i jesteśmy dzięki niej w stanie spełniać Państwa oczekiwania.Grafika badania satysfakcji
Medira jako pracodawca

Od lat mierzymy poziom zadowolenia z naszych usług.

Tak samo jak w przypadku klientów tak i w przypadku naszych Opiekunek i Opiekunów, Wasza satysfakcja z naszej obsługi jest dla nas kluczowa.

W poprzednim miesiącu przeprowadziliśmy grupowe badanie poziomu zadowolenia z zatrudnienia w naszej firmie wśród pracowników MEDIRY.

Oto wyniki! Cieszymy się, że jesteście z nami!

Dziękujemy za pozytywne opinie!

Jesteśmy wdzięczni i jeszcze bardziej chętni na wprowadzanie kolejnych usprawnień, aby nasza współpraca była jeszcze lepsza! Grafika badania satysfakcji
Znaczenie legalności zatrudnienia

W ostatnim czasie zapytaliśmy Opiekunki i Opiekunów co najbardziej liczy się dla nich podczas wyboru agencji zatrudnienia.

Spodziewacie się wyników? Dla nas to bardzo ważne wyniki.

Ankietowani przez nas Opiekunowie i Opiekunki na rynku branży opiekuńczej wyraźnie zaznaczali jak dużą wagę ma dla nich LEGALNA FORMA ZATRUDNIENIA.

To dla nas niezwykle ważne, ponieważ jedną z naszych wartości jest - bezpieczeństwo, które nierozerwalnie połączone jest z legalnością zatrudnienia.

Od początku istnienia MEDIRY legalna i przejrzysta forma zatrudnienia była naszym priorytetem.

Jesteśmy członkiem SAO co pozwala nam obsługiwać Was na najwyższym poziomie.

Nasze umowy są sporządzone zgodnie z wszelkimi unijnymi standardami. Jeżeli liczy się dla was:

  • legalność

  • bezpieczeństwo

  • komfort

  • przejrzystość

TO PRACA W MEDIRZE JEST DLA CIEBIE

CERTYFIKATY
Konsumencki Laur Zaufania
Orły Medycyny
Przyjazna rekrutacja
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach RPO WSL 2014-2020.
CZŁONKOSTWA
SAO
SAZ


Zaprojektowane i stworzone przez Codeverse 🚀